Мер Одеси Геннадій Труханов дав велике інтерв’ю і заявив, що він знову йде на вибори.
Як пише Одеса24, у розмові із журналістами “Суспільного” він торкнувся кількох надважливих для міста тем — від бомбосховищ і допомоги військовим до скандалу зі 122-ю бригадою ТрО та проблеми пляжів, які часто віддають в оренду і роблять недоступними для людей з інвалідністю.
Наприкінці Труханов фактично зробив політичний маніфест:
“Так, збираюся балотуватися. Я бачу підтримку. Я був і буду поруч з одеситами — і під час прильотів, і в інших ситуаціях”.
Він також додав, що вже понад 6 років не ходив у відпустку і працює без зупину. За його словами, сили йому дає Бог і самі одесити.
Нагадаємо, Труханову 60 років, і він очолює місто вже 11 років.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
