Труханов заявив, що планує і надалі бути мером Одеси

Мер Одеси Геннадій Труханов дав велике інтерв’ю і заявив, що він знову йде на вибори.

Як пише Одеса24, у розмові із журналістами “Суспільного” він торкнувся кількох надважливих для міста тем — від бомбосховищ і допомоги військовим до скандалу зі 122-ю бригадою ТрО та проблеми пляжів, які часто віддають в оренду і роблять недоступними для людей з інвалідністю.

Наприкінці Труханов фактично зробив політичний маніфест:

Зараз читають

“Так, збираюся балотуватися. Я бачу підтримку. Я був і буду поруч з одеситами — і під час прильотів, і в інших ситуаціях”.

Він також додав, що вже понад 6 років не ходив у відпустку і працює без зупину. За його словами, сили йому дає Бог і самі одесити.

Нагадаємо, Труханову 60 років, і він очолює місто вже 11 років.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися