У Білгороді-Дністровському чоловік в гаражі зберігав арсенал боєприпасів і вибухівки

Поліцейські затримали 43-річного мешканця Білгорода-Дністровського, якого підозрюють у нелегальному зберіганні боєприпасів, вибухових речовин та вибухових пристроїв. Чоловіку вже оголосили підозру, а суд обрав запобіжний захід.

Правоохоронці отримали оперативні дані про можливе зберігання небезпечних предметів та провели санкціонований обшук у гаражі підозрюваного. Під час слідчих дій було виявлено близько 1200 набоїв різного калібру, 14 корпусів ручних гранат різних модифікацій, чотири з яких виявилися спорядженими підривачами, а також дві тротилові шашки в металевих корпусах.

Небезпечні предмети чоловік приховав у металевих ящиках серед побутових речей. Слідчі, разом з вибухотехніками, вилучили їх для подальшої експертизи.

Походження збережених боєприпасів і вибухівки встановлюється в рамках досудового розслідування.

Фігуранта затримали відповідно до процесуального порядку. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави в розмірі 133 120 гривень, яку він сплатив.

Чоловікові інкримінують незаконне носіння, зберігання та придбання боєприпасів і вибухових речовин без належного законного дозволу. За частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України, йому загрожує до семи років ув’язнення.

Досудове розслідування триває під наглядом Білгород-Дністровської окружної прокуратури.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися