У Болграді чоловік та жінка кидалися камінням в безпритульного собаку

У Болграді поліція відкрила кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною. Про інцидент правоохоронцям повідомила зооволонтерка.

На відео, яке вона надала, видно, як місцевий чоловік б’є безпритульного собаку палицею та жбурляє в нього камінням. Поруч ішла жінка, яка також кинула у пса камінь.

Слідчі Болградського районного відділу поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України — жорстоке поводження з тваринами. Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі.

Побитого собаку доправили до ветеринарної клініки. У межах провадження призначили судово-ветеринарну експертизу.

Особу чоловіка вже встановили. Поліція з’ясовує дані жінки та всі обставини події. Слідство триває.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися