У вівторок, 3 березня, мешканці Київського, Приморського та Хаджибейського районів Одеси залишаться без води з 10:00 до 23:00.
Як повідомили у Telegram філії “Інфоксводоканал”, відключення пов’язане з невідкладними аварійно-ремонтними роботами на водопровідній інфраструктурі.
Окрім трьох районів міста, тимчасові перебої з водопостачанням торкнуться і населених пунктів та житлових масивів поруч з Одесою, а саме:
- села Лиманка та Червоний Хутір;
- житлові масиви «Райдужний», «Совіньйон 1–5», «Чорноморка»;
- ЖКП «Таїрове».
Зараз читають
Мешканцям радять заздалегідь запастися водою та планувати свій день з урахуванням тимчасових обмежень.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
