«Укрзалізниця» запускає новий потяг до Одеси

«Укрзалізниця» у серпні запускає додатковий поїзд №265/266 Київ — Одеса.

Він курсуватиме з 20 по 31 серпня щодня, крім 25 та 26 числа, пише Одеса24. З Києва відправлення о 8:40, прибуття до Одеси — о 18:08. У зворотному напрямку з Одеси — об 11:27, прибуття до Києва — о 20:20.

Поїзд складатиметься з купейних вагонів із місцями для сидіння.

Зараз читають

Квитки доступні у застосунку «Укрзалізниці», на сайті booking.uz.gov.ua та в касах вокзалів.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися