На Одещині, у місті Чорноморськ, двоє дітей отруїлися чадним газом під час роботи генератора. Про це 15 грудня повідомили в ДСНС Одеської області.
Подія трапилася сьогодні вранці. Постраждали діти 2012 року народження. Їх оперативно госпіталізували до лікарні. За інформацією рятувальників, наразі загрози їхньому життю немає.
У ДСНС наголошують: генератори потрібно використовувати з особливою обережністю. Неправильна експлуатація, особливо в закритих або погано провітрюваних приміщеннях, може призвести до отруєння чадним газом.
Зараз читають
Рятувальники закликають громадян суворо дотримуватися правил безпеки, адже навіть побутова техніка під час блекаутів може становити смертельну небезпеку.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
