В Ізмаїльському районі Одеської області триває розслідування події, що сталася в одному з ліцеїв Саф’янівської громади. 8 травня до місцевої лікарні були госпіталізовані семеро школярів, які відчули раптове нездужання під час навчання.
Попередні дані свідчать, що учні 5 класу вжили пігулки, які принесла одна з дівчаток, назвавши їх вітамінами. Після цього діти почали скаржитися на погане самопочуття, через що була викликана медична допомога.
Правоохоронні органи наразі виявляють всі деталі події та з’ясовують, яка речовина могла викликати отруєння. Також триває перевірка походження таблеток, які опинилися у навчальному закладі.
Поліцейські зазначили, що після завершення розслідування події буде здійснено відповідну правову кваліфікацію.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
