Чоловік образився, що дружина пішла до мами.
Про це повідомили в поліції Одеської області.
В Одесі 42-річний чоловік у стані алкогольного сп’яніння влаштував стрілянину по вікнах квартири, де мешкала його дружина. Інцидент стався вдень на вулиці Михайлівській у Хаджибейському районі, пише Одеса24.
За даними слідства, чоловік посварився з дружиною на ґрунті ревнощів. Після того, як вона переїхала до матері, він прийшов до будинку з мисливською рушницею і зробив кілька пострілів у вікна.
На момент стрілянини в оселі нікого не було, тому ніхто не постраждав. Очевидці викликали поліцію, і зловмисника затримали неподалік.
У нього вилучили рушницю, патрони та стартовий пістолет. Суд обрав чоловікові запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.
Слідство триває.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
