В Одесі чоловік стріляв з рушниці по вікнах квартири дружини

Чоловік образився, що дружина пішла до мами.

Про це повідомили в поліції Одеської області.

В Одесі 42-річний чоловік у стані алкогольного сп’яніння влаштував стрілянину по вікнах квартири, де мешкала його дружина. Інцидент стався вдень на вулиці Михайлівській у Хаджибейському районі, пише Одеса24.

За даними слідства, чоловік посварився з дружиною на ґрунті ревнощів. Після того, як вона переїхала до матері, він прийшов до будинку з мисливською рушницею і зробив кілька пострілів у вікна.

На момент стрілянини в оселі нікого не було, тому ніхто не постраждав. Очевидці викликали поліцію, і зловмисника затримали неподалік.

У нього вилучили рушницю, патрони та стартовий пістолет. Суд обрав чоловікові запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

Слідство триває.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися