В Одесі десантник обікрав пляжника

В Одесі військовослужбовець викрав телефон, павербанк і гаманець із 250 гривнями у відпочивальника на пляжі біля ресторану “Гоголь”.

Інцидент стався 11 червня 2025 року, пише Одеса24. Загальна сума завданих збитків перевищила 5 тисяч гривень.

Зловмисника затримали, він повністю визнав провину, повернув майно потерпілому та розкаявся.

Суд врахував щире каяття, відсутність кримінального минулого та інші пом’якшувальні обставини. Засудженому призначили покарання — 5 років позбавлення волі, але звільнили від його відбування з випробувальним строком на 1 рік.

Він зобов’язаний регулярно з’являтися до пробаційних органів і повідомляти про зміну місця проживання. У разі порушення цих вимог умовне покарання може бути замінене на реальне.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися