В Одесі військовослужбовець викрав телефон, павербанк і гаманець із 250 гривнями у відпочивальника на пляжі біля ресторану “Гоголь”.
Інцидент стався 11 червня 2025 року, пише Одеса24. Загальна сума завданих збитків перевищила 5 тисяч гривень.
Зловмисника затримали, він повністю визнав провину, повернув майно потерпілому та розкаявся.
Суд врахував щире каяття, відсутність кримінального минулого та інші пом’якшувальні обставини. Засудженому призначили покарання — 5 років позбавлення волі, але звільнили від його відбування з випробувальним строком на 1 рік.
Він зобов’язаний регулярно з’являтися до пробаційних органів і повідомляти про зміну місця проживання. У разі порушення цих вимог умовне покарання може бути замінене на реальне.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
