Зловмисники винесли товару на загальну суму понад 250 тис. грн.
В Одесі поліція затримала чотирьох чоловіків (29, 35, 40 та 44 років), яких підозрюють у зухвалому розбої зі складських приміщень, пише Одеса24. За даними слідства, зловмисники заздалегідь спланували крадіжку. Вночі вони пробралися до складу через триметровий підземний тунель та зробили отвір у стіні.


Звідти винесли 75 палетів одягу, що належали підприємниці з іншої країни, яка торгує на Промтоварному ринку. Молодші з групи стояли «на сторожі» біля авто, поки старші виносили товар. Як тільки вантаж завантажили в бус — поліція затримала зловмисників на гарячому.

Зараз речові докази та автомобіль вилучені. Четверо підозрюваних отримали запобіжний захід — тримання під вартою з можливістю внесення застави. За фактом крадіжки в умовах воєнного стану їм загрожує до 8 років ув’язнення. Слідство триває.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
