В Одесі мати та бабуся били немовля й гасили об нього цигарки

В Одесі до лікарні потрапив тримісячний хлопчик із тяжкими травмами — у немовляти виявили струс мозку, перелом ключиці, забої, крововиливи та сліди від опіків недопалками. Про це повідомив народний депутат Павло Сушко.

За його словами, дитину побили вдома. Під підозрою — мати та бабуся. Коли малюка вилучали, мати була п’яна.

«Уявіть собі, що там відбувалося. Це немовля – яке кричить від болю, але не може навіть покликати на допомогу. І допомога не прийшла. Бо родина не стояла на обліку. Ніхто не попередив. Ніхто не захистив. Система зламана. Зламана внаслідок бездумних реформ, безпринципними чиновниками та грантожерами», – написав депутат.

Немовля вдалося врятувати — лікарі-нейрохірурги надали необхідну допомогу.

Зараз читають

Родина раніше не перебувала на обліку в соціальних службах. Наразі поліція з’ясовує всі обставини події та вирішує питання про притягнення винних до відповідальності.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися