В Одесі до лікарні потрапив тримісячний хлопчик із тяжкими травмами — у немовляти виявили струс мозку, перелом ключиці, забої, крововиливи та сліди від опіків недопалками. Про це повідомив народний депутат Павло Сушко.
За його словами, дитину побили вдома. Під підозрою — мати та бабуся. Коли малюка вилучали, мати була п’яна.
«Уявіть собі, що там відбувалося. Це немовля – яке кричить від болю, але не може навіть покликати на допомогу. І допомога не прийшла. Бо родина не стояла на обліку. Ніхто не попередив. Ніхто не захистив. Система зламана. Зламана внаслідок бездумних реформ, безпринципними чиновниками та грантожерами», – написав депутат.
Немовля вдалося врятувати — лікарі-нейрохірурги надали необхідну допомогу.
Родина раніше не перебувала на обліку в соціальних службах. Наразі поліція з’ясовує всі обставини події та вирішує питання про притягнення винних до відповідальності.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
