В Одесі підлітка померла від «енергетику»

Дівчині було всього 14 років.

Про це повідомляє Час Пік з посиланням на місцеві ЗМІ.

Як стало відомо журналістам Одеса24, інцидент стався у Суворовському районі міста. У магазині на вулиці Махачкалинській компанія дівчат придбала енергетичні напої «REVO». Близько 18:00 компанія розійшлася. Дорогою додому 14-річній дівчині стало погано, вона знепритомніла.

Зараз читають

Перехожі викликали «швидку». Однак о 18:10 медики констатували смерть підлітки.

За словами матері загиблої, дівчина страждала на епілепсію. Остаточну причину смерті встановить експертиза.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися