В Одесі після лікування зубів померла дитина

В одній зі стоматологічних клінк Одеси стався трагічний інцидент. 5-річний хлопчик помер від анафілактичного шоку. Дитині лікували зуби під загальною анестезією. 

Трагедія сталася в приватній клініці. Дитині лікували зуби під наркозм, але по завершенні роцедури малюк не прокинувся.

Хлопчика госпіталізували до дитячої обласної лікарні. Проте врятувати дитину не вдалося, в лікарні константували смерть.

За попередньою інформацією причиною смерті став анафілактичний шок.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися