В одній зі стоматологічних клінк Одеси стався трагічний інцидент. 5-річний хлопчик помер від анафілактичного шоку. Дитині лікували зуби під загальною анестезією.
Трагедія сталася в приватній клініці. Дитині лікували зуби під наркозм, але по завершенні роцедури малюк не прокинувся.
Хлопчика госпіталізували до дитячої обласної лікарні. Проте врятувати дитину не вдалося, в лікарні константували смерть.
За попередньою інформацією причиною смерті став анафілактичний шок.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
