У вихідні температура води в Чорному морі біля Одеси знову стала комфортною для купання. За даними відпочивальників, заміри показують +20,8°C.
За прогнозами Гідрометцентру Чорного та Азовського морів, температура води сягатиме +23…+24°C, пише Одеса24.
Минулого тижня в регіоні спостерігався апвелінг — природне явище, через яке температура води різко знизилась до +10°C. Це сталося внаслідок дії вітру та течій, які підняли холодні шари води з глибини до узбережжя.
Наразі ситуація стабілізувалася, і курортний сезон на Одещині триває в сприятливих умовах.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
