У Одесі 10 травня пройшов чемпіонат України з дуатлону, в якому взяли участь понад 80 спортсменів з шести регіонів країни. Змагання об’єднали як досвідчених ветеранів, так і молодих спортсменів.
Учасники змагань долали дистанцію, що включала: спочатку п’ятикілометровий забіг, потім велосипедний етап на 20 км, а завершалом став біг на 2,5 км. Для дітей було підготовлено окрему програму — 800 метрів бігу, три кілометри велогонки та фінальний забіг на 400 метрів.
Одеські спортсмени досягли високих результатів, здобувши переможні місця у трьох вікових категоріях. Найкращі результати продемонстрували: Даніїл Дода у віковій групі 18–29 років, Дмитро Нанакі у категорії 40–49 років, а також Михайло Кузнецов у групі 50–59 років.
Серед жінок перемогу здобула представниця Києва Ірена Василевська.
Чемпіонат організували Федерація тріатлону Одеської області за підтримки міського управління фізичної культури та спорту, а також волонтерської організації Burning Volunteer.





Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
