В Одесі реалізують перший інклюзивний маршрут: що вже встигли зробити

У Одесі триває реалізація першого інклюзивного пішохідного маршруту, що має на меті створення безбар’єрного середовища в місті. Цей маршрут з’єднає перехрестя проспекту Князя Володимира Великого та вулиці Кишинівської з Одеською обласною клінічною лікарнею, а також забезпечить доступ до ЦНАПу на вулиці Давида Ойстраха.

Проєкт виконується в рамках державної програми «Рух без бар’єрів». Основна мета ініціативи полягає в забезпеченні комфортного пересування для осіб з інвалідністю, батьків з дитячими візками, людей похилого віку та інших маломобільних груп населення.

Наразі в Одесі завершуються основні роботи першої черги. Згідно з інформацією міської ради, нові тротуари готові на 90%, а тактильна плитка біля пішохідних переходів також встановлена. Крім того, на 23 зупинках громадського транспорту покриття оновлено, а спеціальні борти забезпечують зручний під’їзд для низькопідлогового транспорту.

Окрім цього, в житлових будинках встановлено 12 пандусів, а на комерційних об’єктах – 8 підйомників. Роботи тривають, планується ще зведення 18 нових пандусів у багатоповерхівках.

Після завершення будівництва комунальні служби перейдуть до благоустрою території та впорядкування зелених зон.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися