В Одесі внаслідок російської атаки зазнали пошкоджень будівлі Свято-Успенського чоловічого монастиря. Про це повідомили на офіційній сторінці Одеської єпархії у Facebook.
В результаті обстрілу вибито вікна в храмах та пошкоджено кілька монастирських будівель. Руйнувань зазнав соборний храм на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело».
Також зафіксовано пошкодження на території монастирського кладовища.

Постарждали окремі споруди та зимовий сад. Значних руйнувань зазнала монастирська оранжерея: пошкоджено котел, повністю знищено систему опалення та вибито все скління.

Крім того, внаслідок влучань пошкоджено молочний цех і господарський двір монастиря. На всій території зафіксовані сліди вибухів і уламків, вибите скло та пошкоджені будівельні конструкції.
Під час атаки поранення отримав семінарист. Його госпіталізували, інформація про стан уточнюється.
В Одеській єпархії закликали мешканців міста долучитися до прибирання та допомоги з ліквідації наслідків пошкоджень на території монастиря.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
