В Одесі росіяни вдарили по чоловічому монастирю, поранено семінариста

В Одесі внаслідок російської атаки зазнали пошкоджень будівлі Свято-Успенського чоловічого монастиря. Про це повідомили на офіційній сторінці Одеської єпархії у Facebook.

В результаті обстрілу вибито вікна в храмах та пошкоджено кілька монастирських будівель. Руйнувань зазнав соборний храм на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело».

Також зафіксовано пошкодження на території монастирського кладовища.

Зараз читають
Руйнування на кладовищі / Фото – місцеві Телеграм-канали

Постарждали окремі споруди та зимовий сад. Значних руйнувань зазнала монастирська оранжерея: пошкоджено котел, повністю знищено систему опалення та вибито все скління.

Пошкоджена оранжерея / Фото – місцеві Телеграм-канали

Крім того, внаслідок влучань пошкоджено молочний цех і господарський двір монастиря. На всій території зафіксовані сліди вибухів і уламків, вибите скло та пошкоджені будівельні конструкції.

Під час атаки поранення отримав семінарист. Його госпіталізували, інформація про стан уточнюється.

В Одеській єпархії закликали мешканців міста долучитися до прибирання та допомоги з ліквідації наслідків пошкоджень на території монастиря.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися