В Одесі судили військового-піромана, який спалив два мопеди

В Одесі військовослужбовця засудили за крадіжку двох мопедів і підпал, яким він намагався приховати сліди злочину. За сукупністю епізодів чоловік отримав 5 років позбавлення волі, але відбувати покарання йому доведеться умовно на 3 роки.

Перший мопед Yamaha червоного кольору він відкотив уночі 5 вересня 2025 року на вулиці Архітекторській, навіть не маючи ключів. Вартість техніки — 12 600 грн.

Другий мопед Yamaha темно-сірого кольору чоловік викрав 7 вересня близько 2:24 на проспекті Князя Ярослава Мудрого. Збитки власнику склали 20 832 грн. Щоб приховати сліди, зловмисник на сміттєзвалищі на вулиці Парниковій облив паливом мопеди і підпалив їх.

Зараз читають

У третіх потерпілих збитки оцінили у 23 436 грн. Суд врахував, що чоловік визнав провину, розкаявся та відшкодував частину збитків. З одного власника він стягнув 20 832 грн.

Крім того, обвинувачений має регулярно з’являтися до органів пробації та повідомляти про зміну роботи, місця проживання чи навчання. Також із нього стягнули витрати на експертизу — 1 696 грн.

Нагадаємо, раніше цей самий чоловік вже потрапляв у новини: він родом із Херсона і під час окупації працював у незаконній «військово-цивільній адміністрації». Також його засудили за незаконне зберігання бойової зброї на власному подвір’ї.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися