В Одесі у медикині знайшли 5 млн грн готівкою

Одеська обласна прокуратура повідомила про підозру завідувачці відділення однієї з міських клінічних лікарень. Підозра стосується посадової особи медичного закладу, у якої під час перевірки виявили готівку на суму 5 млн грн.

Правоохоронці проводять розслідування, щоб встановити обставини справи та притягнути винну до відповідальності. Пресслужба прокуратури контролює дотримання кримінального процесуального законодавства.

Слідство триває, а компетентні органи обіцяють встановити всі фактичні деталі, які допоможуть ухвалити подальші юридичні рішення.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися