В Одесі в автопричепі знайшли тіло чоловіка

Вночі 24 лютого в Одесі, у Пересипському районі на вулиці Чорноморського Козацтва, сталася пожежа в автопричепі-кунзі, який використовували як підсобне приміщення.

За повідомленням пресслужби ГУ ДСНС України в Одеській області, вогонь охопив площу близько 20 квадратних метрів. Рятувальники швидко ліквідували загоряння, але під час гасіння виявили тіло чоловіка.

Наразі його особисті дані встановлюють, також триває з’ясування причин пожежі.

Зараз читають

Правоохоронці та рятувальники працюють на місці події, щоб встановити всі обставини трагедії. Місцевих жителів просять бути обережними з електроприладами та джерелами вогню, особливо в підсобних приміщеннях та гаражах.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися