В Одесі військового оштрафували за чужу банківську картку

В Одесі, у мікрорайоні Аркадія, військовослужбовець знайшов чужу банківську картку — і вирішив не шукати власника, а розрахуватися нею в магазині.

Оплата пройшла, покупки були зроблені. Але на цьому історія не закінчилась. Далі був суд.

Суд розглянув матеріали справи й чітко визначив, що використання знайденої банківської картки без дозволу власника — це порушення закону. Незалежно від того, ким є людина і де саме вона знайшла платіжний засіб.

Зараз читають

Покаранням став грошовий штраф.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися