В Одесі, у мікрорайоні Аркадія, військовослужбовець знайшов чужу банківську картку — і вирішив не шукати власника, а розрахуватися нею в магазині.
Оплата пройшла, покупки були зроблені. Але на цьому історія не закінчилась. Далі був суд.
Суд розглянув матеріали справи й чітко визначив, що використання знайденої банківської картки без дозволу власника — це порушення закону. Незалежно від того, ким є людина і де саме вона знайшла платіжний засіб.
Зараз читають
Покаранням став грошовий штраф.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
