В Одесі викладачка коледжу вимагала хабарі за сесію

В Одесі правоохоронці затримали працівницю одного з фахових коледжів, яку підозрюють у вимаганні неправомірної вигоди від студентки. За даними слідства, 42-річна освітянка просила 15 тис. грн за вирішення питання з академічною заборгованістю.

Як встановили слідчі, завідувачка кафедри запропонувала представникові студентки “вирішити проблему” із навчанням. За гроші вона обіцяла закрити академічні борги та допустити студентку до сесії.

Водночас, за інформацією правоохоронців, у разі відмови платити фігурантка погрожувала відрахуванням із навчального закладу.

Про інцидент повідомили до поліції. Правоохоронці задокументували факт правопорушення та затримали жінку під час отримання коштів. Гроші вилучили як речові докази.

Жінці повідомил про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України — одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням. Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі, а також заборону обіймати певні посади та можливу конфіскацію майна.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися