22-річна співробітниця банку привласнила майже 400 тисяч гривень із депозитів 85-річної жінки.
Пенсіонерка звернулася до поліції після того, як з її рахунків зникли гроші, пише Одеса24. Слідчі з’ясували: під час візиту до відділення головна економістка банку замінила фінансовий номер клієнтки на свій, отримала доступ до мобільного додатку, закрила депозити та переказала 394 550 гривень на власну картку.
Частину коштів зловмисниця вже повернула потерпілій. Суд обрав їй запобіжний захід — нічний домашній арешт.
Жінці оголосили підозру за двома статтями Кримінального кодексу: несанкціонована зміна інформації в електронних системах та зловживання повноваженнями. За це їй загрожує до 6 років ув’язнення і заборона працювати у сфері фінансів до трьох років.
Досудове розслідування триває. Правоохоронці перевіряють, чи могла банкірка бути причетною до інших подібних випадків.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
