В одеському садочку виховательки знущалися над дітьми

В одному з дитячих садочків Одеси спалахнув скандал — виховательку звільняють, а її наставницю відсторонили від роботи через знущання з дітей.

Як повідомила директорка департаменту освіти Одеської міськради Олена Буйневич, малечу змушували тримати руки вгору та присідати, якщо ті «не слухались», пише Одеса24. Також з’явилася інформація, що дітей могли штовхати і навіть змушувати прибирати туалети, але цей факт не підтвердився.

Буйневич зазначила, що вже звернулися до правоохоронців, які окремо вивчатимуть дії обох виховательок. З дітьми працюватимуть психологи департаменту — лише за згодою батьків.

Зараз читають

«Навіть якщо найгірше не підтвердиться — змушувати дитину присідати, це вже знущання», — наголосила посадовиця.

Ситуація в одеському садочку — лише одна з численних історій про зростання випадків булінгу в Україні. За перші чотири місяці 2025 року зафіксовано 130 випадків, що на 50% більше, ніж торік. Також побільшало справ проти керівників навчальних закладів, які намагалися приховати насильство.

В Одеській області лише за п’ять місяців 72 людини звернулися по допомогу до правозахисників через булінг у школах і садочках.

Поки триває службова перевірка, батьки сподіваються лише на одне — щоб їхні діти більше ніколи не відчували страху у стінах дитячого садка.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися