В одному з регіонів Одещини ухвалили нові тарифи на воду

В Ізмаїлі Одеської області з 1 червня 2025 року зростуть тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Про це повідомили в Ізмаїльській міській раді.

Як дізналися журналісти Одеса24, відповідне рішення №431 від 28 травня ухвалив виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради.

Зараз читають

Нові тарифи становитимуть:

  • Водопостачання — 34,3 грн/м³ (було 27,5 грн, зростання на 24,7%);
  • Водовідведення — 42,3 грн/м³ (було 33,4 грн, зростання на 26,6%);
  • Холодна вода з внутрішньобудинковими системами — 35,1 грн/м³ (було 28,1 грн, зростання на 24,9%);
  • Водовідведення з внутрішньобудинковими системами — 42,9 грн/м³ (було 33,8 грн, зростання на 26,9%).

Комунальне підприємство «Ізмаїльське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» пояснило підвищення подорожчанням електроенергії, матеріалів і зростанням витрат на оплату праці.

Попередній перегляд тарифів у місті відбувся рік тому — у червні 2024 року.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися