В Ізмаїлі Одеської області з 1 червня 2025 року зростуть тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.
Про це повідомили в Ізмаїльській міській раді.
Як дізналися журналісти Одеса24, відповідне рішення №431 від 28 травня ухвалив виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради.
Зараз читають
Нові тарифи становитимуть:
- Водопостачання — 34,3 грн/м³ (було 27,5 грн, зростання на 24,7%);
- Водовідведення — 42,3 грн/м³ (було 33,4 грн, зростання на 26,6%);
- Холодна вода з внутрішньобудинковими системами — 35,1 грн/м³ (було 28,1 грн, зростання на 24,9%);
- Водовідведення з внутрішньобудинковими системами — 42,9 грн/м³ (було 33,8 грн, зростання на 26,9%).
Комунальне підприємство «Ізмаїльське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» пояснило підвищення подорожчанням електроенергії, матеріалів і зростанням витрат на оплату праці.
Попередній перегляд тарифів у місті відбувся рік тому — у червні 2024 року.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
