Вночі ворог атакував Одещину

В ніч проти 26 грудня армія рф вкотре атакувала Одещину ударними безпілотниками. Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

Удари прийшлися на Ізмаїльський та Одеський райони області, а також на Одесу. Внаслідок дронових ударів виникли нові ушкодження на об’єктах енергетичної та портової інфраструктури. Спалахнули пожежі, пошкоджені адміністративні будівлі, обладнання, техніка.

Рятувальні та аварійні служби продовжують працювати на місцях, ліквідовуючи наслідки чергового російського удару по Одещині.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися