Як в Одесі та області вимикатимуть світло 3 лютого

У вівторок, 3 лютого, в Україні діють планові обмеження споживання електроенергії, проте на Одещині ситуація найскладніша через пошкодження критичних об’єктів. Відновлювальні роботи після обстрілів і негоди тривають, повідомляє Укренерго.

У місті продовжуються аварійні відключення. Через обстріли та наслідки негоди енергетики поки не можуть повністю перейти на планові графіки. Наразі чітких погодинних графіків немає. Одеса працює в режимі стабілізаційних вимкнень, які диспетчери регулюють у реальному часі залежно від потужності в мережі.

Спеціалісти просять жителів не вмикати одночасно потужні прилади, коли з’являється світло, щоб уникнути перевантажень.

Зараз читають

Відновлювальні роботи тривають, і фахівці сподіваються найближчим часом повернутися до звичного розкладу «за годинами».

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися