За перше півріччя 2025 року Одеська область зібрала 4,9 млн гривень туристичного збору — на 41% більше, ніж за аналогічний період 2024-го.
За словами очільника ДПС в Одеській області відомства Юрія Гурського, основну частину надходжень забезпечили фізичні особи — 3 млн грн. Юридичні особи сплатили 1,9 млн грн, пише Одеса24.
Нагадуємо: туристичний збір в Україні сплачують громадяни та іноземці, які тимчасово розміщуються в готелях, хостелах, пансіонатах тощо. Податкові агенти (заклади розміщення) перераховують ці кошти до місцевих бюджетів.
У 2025 році ставка збору в Одесі становить 0,5% від мінімальної зарплати — це 40 грн за добу проживання.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
