Тарифи зростуть вже за декілька місяців.
В Україні електроенергія досі одна з найдешевших у Європі, пише Одеса24. Але вже з 2026 року тарифи для побутових споживачів почнуть поступово рости. За планами уряду, ціни щорічно збільшуватимуться приблизно на 15%, з коливанням від 10% до 20%.
Наразі населення платить 4,32 грн за кВт-год у денний час та 2,16 грн у нічний. Якщо прогноз підтвердиться, до кінця 2028 року базова вартість електроенергії може перевищити 6 грн за кВт-год.
Крім того, НКРЕКП вже затвердив підвищення тарифів на розподіл електроенергії для деяких обленерго. Гроші підуть на погашення боргів перед «Укренерго» та підготовку до опалювального сезону.
Таким чином, українцям варто готуватися до поступового подорожчання електроенергії, яке відчутно вплине на сімейний бюджет протягом наступних трьох років.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
