Після масованої російської атаки ввечері 23 березня частина Одеського району залишилась без електропостачання. Найбільше відключення відчули мешканці Пересипського району Одеси. Про це повідомляють енергетики.
Одразу після завершення повітряної тривоги фахівці розпочали аварійно-відновлювальні роботи. Наразі вони працюють безперервно, щоб якнайшвидше повернути світло в домівки людей.
Через пошкодження енергетичної інфраструктури в області запроваджено обмеження електропостачання. За розпорядженням НЕК “Укренерго”, 24 березня з 16:00 до 20:00 діють графіки стабілізаційних відключень.
Крім того, в Одесі та деяких населених пунктах можливі й екстрені відключення поза графіком.
Енергетики закликають жителів відповідально ставитися до споживання електроенергії. Раціональне використання допоможе зменшити навантаження на мережу та пришвидшити відновлення стабільної роботи системи.
Нагадаємо, що під час атаки російські війська застосували ударні безпілотники. Внаслідок одного з влучань було пошкоджено об’єкти транспортної та енергетичної інфраструктури. Також постраждали двоє людей — 18-річна дівчина та 51-річний чоловік, яких госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Наразі роботи з ліквідації наслідків тривають. Ситуація в енергосистемі залишається напруженою, але контрольованою.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
