У ніч на 21 листопада Одеса знову опинилася під ворожою атакою. Попри роботу ППО, місто зазнало значних пошкоджень, а п’ятеро людей отримали травми. Про наслідки удару повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.
Найбільше постраждали житлові райони: частково зруйновано приватний будинок, пошкоджені сусідні оселі. У місті спалахнули пожежі в будинках і на станції техобслуговування. Знищено кілька легкових автомобілів, пошкоджено вантажівки, постраждала адміністративна будівля.
Постраждали п’ятеро людей. До лікарні доставили 49-річну жінку та 16-річного хлопця з опіками, а також 70-річного чоловіка з травмою голови. Ще двоє — 67-річний чоловік із гострою реакцією на стрес та 43-річний одесит з опіками обличчя — отримують допомогу амбулаторно.
Рятувальники та поліція працюють на місцях, фіксують руйнування та ліквідовують наслідки нічної атаки.



За словами голови Одеської МВА Сергія Лисака, у місті працює оперативний штаб. Людям надають матеріали для першої допомоги та тимчасового укриття. Мешканці пошкоджених будинків можуть розраховувати на одноразову фінансову підтримку з міського бюджету, а також на компенсації за програмою «єВідновлення».

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
