Нічна атака по Одещині: пошкоджено енергетичні та портові об’єкти, є перебої зі світлом

Вночі проти 17 березня російські війська знову атакували південь Одеської області. Внаслідок удару пошкоджено об’єкти енергетичної, промислової та портової інфраструктури. Про це повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

За його словами, під час атаки постраждали території підприємств, а також частина обладнання. На місцях виникли пожежі, проте рятувальники оперативно ліквідували загоряння.

На щастя, обійшлося без загиблих та постраждалих.

Зараз читають

Через обстріл у деяких населених пунктах регіону виникли перебої з електропостачанням. Наразі енергетики працюють над відновленням мереж. Критично важливі об’єкти інфраструктури перевели на резервне живлення, щоб забезпечити безперебійну роботу важливих систем.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися