Ворог атакував порт на Одещині

Увечері 12 березня російські війська завдали чергового удару по Одеській області. Цього разу під атакою опинилася портова інфраструктура регіону. Окупанти використали ударні безпілотники. Про це повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

За його словами, внаслідок атаки було пошкоджено продуктовий склад на території порту. Після влучання виникла пожежа, яка могла призвести до серйозніших наслідків. Однак рятувальники оперативно прибули на місце події та швидко ліквідували займання.

На щастя, за попередньою інформацією, загиблих і постраждалих немає.

Зараз читають

Наразі на місці продовжують працювати екстрені служби. Фахівці оцінюють масштаби пошкоджень, а також займаються ліквідацією наслідків атаки.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися