До Молдови за $8 тисяч: на Одещині викрили “таксистів” для ухилянтів

Одеські правоохоронці затримали двох чоловіків, які допомагали військовозобов’язаним незаконно перетинати державний кордон України. За даними слідства, фігуранти перевозили клієнтів до прикордонної зони, звідки ті мали пішки потрапити до Молдови. Про це повідомили в поліції Одеської області.

За інформацією правоохоронців, до організації схеми причетні двоє місцевих жителів віком 68 та 29 років. Вони виконували роль водіїв і перевозили чоловіків призовного віку до прикордонної території. При цьому діяли у змові з поки що невстановленою особою, яка шукала клієнтів, охочих виїхати за кордон поза офіційними пунктами пропуску.

На пропозицію погодилися двоє одеситів призовного віку. За «послуги» один мав заплатити 6 тисяч доларів, інший — 8 тисяч доларів. Спочатку чоловіки перерахували завдаток у розмірі 2,5 тисячі доларів на криптогаманець, після чого перевізники забрали їх з Одеси та повезли у напрямку Роздільнянського району, ближче до українсько-молдовського кордону.

Зараз читають

За планом організаторів, далі «клієнти» мали пішки дістатися території Молдови, а після успішного переходу перерахувати решту грошей на криптогаманець.

Однак реалізувати схему не вдалося. Правоохоронці зупинили автомобілі з водіями та пасажирами ще на під’їзді до кордону. Під час слідчих дій поліцейські вилучили транспортні засоби та засоби зв’язку, на які суд наклав арешт.

“Таксистам” повідомили про підозру за частиною 3 статті 332 Кримінального кодексу України — сприяння незаконному переправленню осіб через державний кордон. Санкція цієї статті передбачає до дев’яти років позбавлення волі з конфіскацію майна.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися