Ще 28 військових із Одеської області повернулися додому з російського полону під час останніх обмінів. Про це повідомив начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.
За його словами, обмін відбувався у два етапи. Під час першого, який пройшов 5 березня, з полону звільнили 200 українських військових, серед них дев’ятеро жителів Одещини. Наступного дня, 6 березня, відбувся другий етап обміну. Тоді на Батьківщину повернулися 300 українців, серед яких 19 захисників із Одеської області.
«Попереду у наших воїнів важливий етап відновлення після полону. Але найголовніше — вони знову можуть обійняти рідних і відчути свободу. Вітаємо їх на рідній землі та розділяємо радість із родинами», — зазначив Олег Кіпер.
Після повернення звільнені військові проходитимуть реабілітацію та відновлення, адже тривале перебування у полоні потребує як фізичної, так і психологічної допомоги.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
