У ніч на 14 грудня російські війська вдруге поспіль завдали масованого удару по Одеській області. Атакували ударними безпілотниками.
Пошкоджені об’єкти енергетичної, транспортної, промислової та цивільної інфраструктури. Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер. За його словами, критична інфраструктура області тимчасово працює на генераторах.
Пошкоджень зафіксовано одразу на кількох об’єктах. Станом на ранок інформації про загиблих чи поранених немає. На місцях ударів працюють рятувальники, комунальні служби та правоохоронці. Для жителів області розгорнули пункти незламності.
«Робиться все можливе для якнайшвидшої ліквідації наслідків атаки. Усі служби залучені в повному обсязі, правоохоронці фіксують чергові воєнні злочини РФ проти мирного населення», — написав Кіпер у соцмережах.
Місцеві пабліки повідомляють, що через удари по енергетичних об’єктах сотні тисяч абонентів в області залишилися без світла. В Одесі повністю зупинився електротранспорт.
Нагадаємо, в ніч на 13 грудня Одеса вже пережила масовану атаку. Тоді під ударом також була енергетична та цивільна критична інфраструктура міста. За даними обласної та міської влади, та атака стала однією з найпотужніших за останній час.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
