Вночі ворог атакував Одесу: є пошкодження та постраждалі

В ніч проти 17 лютого армія рф вкотре атакувала Одесу ударними безпілотниками. Про наслідки повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер. 

В Одесі безпілотник влучив у квартиру на верхніх поверхах багатоквартирного будинку. Також є пошкодження складських приміщеннях та будівлі СТО, в пожежі згоріли 2 автомобіля. Ще один безпілотник впав поблизу приватного будинку, пошкоджено фасад, вибито вікна. Інший БПлА впав на території гаражного кооперативу: пошкоджено 7 гаражів та 2 автомобіля.

Відомо про двох постраждалих.

Зараз читають

Рятувальники ліквідували всі займання.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися