Електропостачання відновили для тисяч родин після атаки рф на Одещині

Завдяки зусиллям енергетиків, 3,5 тисячі родин на Одещині знову отримали електропостачання після чергової ворожої атаки.

У ніч на 29 травня російські обстріли призвели до скасування електропостачання у деяких районах області. Спеціалісти ДТЕК Одеські електромережі швидко виконали усі необхідні роботи та відновили світло для більше 3,5 тисяч домогосподарств.

Зараз читають

Енергетики здійснюють свою роботу в умовах високого ризику, дотримуючись всіх заходів безпеки та беручи до уваги поточну ситуацію з безпекою. Після отримання відповідних дозволів бригади одразу приступають до ремонту пошкодженої інфраструктури.

Незважаючи на постійні ворожі атаки, спеціалісти продовжують вживати всіх заходів для швидкого відновлення електропостачання в домівках мешканців Одещини.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися