Завдяки зусиллям енергетиків, 3,5 тисячі родин на Одещині знову отримали електропостачання після чергової ворожої атаки.
У ніч на 29 травня російські обстріли призвели до скасування електропостачання у деяких районах області. Спеціалісти ДТЕК Одеські електромережі швидко виконали усі необхідні роботи та відновили світло для більше 3,5 тисяч домогосподарств.
Енергетики здійснюють свою роботу в умовах високого ризику, дотримуючись всіх заходів безпеки та беручи до уваги поточну ситуацію з безпекою. Після отримання відповідних дозволів бригади одразу приступають до ремонту пошкодженої інфраструктури.
Незважаючи на постійні ворожі атаки, спеціалісти продовжують вживати всіх заходів для швидкого відновлення електропостачання в домівках мешканців Одещини.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
