На щастя, обійшлося без жертв.
Суд виніс вирок жінці, яка під час сімейної сварки поранила чоловіка ножем, пише Одеса24. Подія сталася 17 лютого 2024 року.
Того вечора чоловік, який вживав алкоголь разом із братом, почав ображати дружину морально та фізично. Жінка намагалася втекти на кухню та взяла ніж, щоб налякати його. Однак під час штовханини двері відчинилися, і вона випадково вдарила чоловіка ножем.
Потерпілий отримав проникаюче поранення грудної клітки. Він визнав у суді, що часто провокував конфлікти й застосовував фізичне насильство, та заявив, що не має претензій до дружини — подружжя помирилося.
Прокурор просив покарання за статтею про умисне тяжке тілесне ушкодження (до 5 років позбавлення волі), але захист наполягав, що це був випадок необережності.
Суд у підсумку визнав жінку винною за ст. 128 Кримінального кодексу України (необережне тяжке тілесне ушкодження) і призначив 2 роки позбавлення волі. Водночас її звільнили від відбування покарання з випробувальним терміном на один рік.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
