З 17 по 20 травня у Львівській області проходив фінал всеукраїнських футбольних змагань «Шкільний м’яч», де команда Одеського ліцею №92 змогла втілити мрії одеситів у реальність, на достойному рівні представивши своє місто.
У змаганнях взяло участь більше 3 тисяч шкіл, а загальна кількість учасників склала близько 50 тисяч учнів з різних регіонів України. До фіналу дійшли лише 22 команди, серед яких є й команда з Одеси.
Команда з Одеського ліцею №92 завоювала почесне шосте місце, що свідчить про їхню високоякісну підготовку, командну злагодженість та добре скоординовану гру.
Окремо відзначено й окремі досягнення одеських футболістів: Данило Смирнов став кращим у вправі з жонглювання м’ячем, а Максим Барзік отримав титул найкращого гравця турніру.



Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
