В Одесі триває відновлення світлофорних об’єктів та дорожньої інфраструктури, що постраждали внаслідок ДТП. Вказані роботи проводить комунальна установа «Спеціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ».
Згідно з повідомленням міських служб, наразі повністю відновлено функціонування чотирьох світлофорів на ключових перехрестях. Мова йде про ділянки на вулицях Чорноморського козацтва, Богдана Хмельницького, Хутірській та Приміській. Крім цього, після ремонту знову запрацював світлофор на перехресті вулиці Отамана Головатого та провулка Кравцова.
Одночасно комунальні працівники займаються оновленням дорожніх знаків і встановленням металевих стовпчиків і делінеаторів, які покликані заважати безладному паркуванню автомобілів на тротуарах.
Нові обмежувальні елементи вже встановлено на вулиці Космонавтів, а також в районі Генуезької та Курортного провулка. Додатково, в декількох частинах міста відновлено зламані дорожні знаки.
У міськраді підкреслюють, що такі роботи проводять постійно з метою підвищення безпеки дорожнього руху та комфортності для пішоходів.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
