Ухилятну-рецидивісту доведеться сплатити штраф.
Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.
Жителя села Кам’яне Савранського району на Одещині покарали за те, що він двічі проігнорував повістки від Територіального центру комплектування та не з’явився на медичну комісію, пише Одеса24.Після двох неявок на нього відкрили кримінальне провадження.
Зараз читають
В судових матеріалах зазначено, що чоловік офіційно не працевлаштований.
Під час розгляду справи в суді фігурант визнав провину та розкаявся.
Савранський районний суд визнав його винним за ст. 337 Кримінального кодексу України та призначив штраф в розмірі 5950 гривень.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
