На Одещині поліція розслідувала резонансну справу про крадіжку пенсії літньої жінки. Причому підозрюваною стала невістка пенсіонерки.
72-річна пенсіонерка минулого року повідомила правоохоронців, що з її рахунку зникли гроші, які вона отримала як державну допомогу родинам зниклих безвісти військових. Як з’ясували слідчі, під час лікування потерпіла передавала банківську картку та пін-код колишній невістці і медичному персоналу, щоб вони могли купувати ліки та продукти.
Проте 30-річна жінка скористалася довірою та встановила на свій смартфон додаток онлайн-банкінгу. За десять днів вона перевела 179 тисяч гривень на власний рахунок та витратила гроші на себе.
Суд визнав колишню невістку винною. Враховуючи щире каяття та часткове відшкодування завданих збитків, їй призначили іспитовий строк, що передбачає нагляд та контроль, але дозволяє уникнути ув’язнення.
Хоча це вже не перший злочин жінки. Раніше в Березівському районі вона викрала картку 68-річного знайомого і наказала своїй 13-річній доньці зняти з рахунку 40 тисяч гривень, які вона також витратила на власні потреби. За це їй уже оголошено підозру у крадіжці, викраденні документів та втягненні малолітньої у злочинну діяльність, а максимальна санкція за такими статтями може сягати 10 років позбавлення волі.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
