На Одещині суд вирішить долю прикордонника, який застрелив людину

В Одеській області справу прикордонника передали до суду. Його звинувачують у тому, що він перевищив повноваження і через це загинув цивільний чоловік. Про це повідомила Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

За даними слідства, це сталося у вересні 2025 року, коли військовий ніс службу на кордоні. Він помітив двох чоловіків, які, ймовірно, намагалися незаконно перейти кордон. Прикордонник наказав їм зупинитися, але вони не послухали й продовжили йти. Після цього військовослужбовець зробив два постріли з автомата АКС у їхній бік.

Слідчі зазначають, що у той момент прямої загрози життю прикордонника не було. Один із чоловіків отримав важке поранення і помер на місці ще до приїзду медиків.

Зараз читають

Зараз інспектор перебуває під вартою і без права застави. Йому загрожує до 10 років в’язниці. Також суд може заборонити йому працювати на певних посадах.

Далі справу розглядатиме суд.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися