Наступні сім років він проведе за ґратами.
У Білгороді-Дністровському житель міста пограбував 64-річну жінку просто на вулиці. Інцидент стався у жовтні минулого року, нагадує Одеса24.
Нападник побачив жінку, що йшла до ринку, і пішов слідом. Наздогнавши її, вирвав сумку, в якій були гроші, телефон, платіжні картки та документи, після чого втік. Загальна вартість викраденого перевищувала 10 тисяч гривень.
Жінка одразу звернулася до перехожих, які викликали поліцію. Правоохоронці швидко встановили особу злочинця — ним виявився 41-річний місцевий житель. Під час обшуку у нього вдома вилучили майно, яке повернули власниці.
Суд визнав нападника винним. З урахуванням повного визнання вини та каяття йому призначили покарання у вигляді семи років позбавлення волі.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
