Удар по енергетичній інфраструктурі: Одещина частково знеструмлена

Вночі ворог знову накрив Одещину дронами. Найбільше дісталося Чорноморську та його околицям.

Атака пошкодила енергетичну інфраструктуру – без світла залишилося понад 29 тисяч абонентів, пише Одеса24. Критична інфраструктура зараз працює від генераторів, а ремонтні бригади вже взялися за відновлення.

Постраждали також приватні будинки та адмінприміщення, у кількох місцях спалахнули пожежі. Рятувальники загасили їх швидко. Відомо про одну людину, яка отримала поранення.

Зараз читають

У ДТЕК повідомили, що під удар потрапили чотири їхні об’єкти. На місці працюють усі служби, а правоохоронці фіксують черговий злочин росіян проти мирних жителів регіону.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися