В Одеській області запровадили стабілізаційні графіки відключень електроенергії, однак у самій Одесі та окремих населених пунктах регіону додатково застосовують аварійні обмеження поза графіком.
Найскладніша ситуація зараз спостерігається у кількох районах міста. Як повідомляють у ДТЕК Одеські електромережі, після чергових ворожих атак по енергетичній інфраструктурі без електропостачання частково залишаються мешканці: Київського району Одеси, Приморського та Хаджибейського районів.
Також екстрені відключення діють у частині Одеського району та в деяких районних центрах області. У ДТЕК наголошують, що перевірити ситуацію саме за своєю адресою можна через офіційні ресурси компанії.
Фахівці продовжують відновлювати пошкоджену інфраструктуру та намагаються перерозподілити навантаження між мережами, щоб стабілізувати електропостачання.
Крім того, через локальну аварію мережі в ніч на 14 лютого без світла тимчасово залишалися Чорноморська.
Нагадаємо, що в області розгорнули 570 Пунктів Незламності, де мешканці можуть зігрітися, зарядити телефони та отримати базову допомогу у разі тривалих відключень.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
