Ранок понеділка, 16 лютого, в Одесі почався з трагедії. В Київському районі вибухнуло авто. Поліція підозрює диверсію.
Як повідомили правоохоронці, повідомлення про вибух Toyota надійшло на спецлінію 102 уранці. Внаслідок вибуху загинув 21-річний власник автівки.
За інсайдерською інформацією, інцидент розслідуватиме СБУ. Під машиною було встановлено саморобний вибуховий пристрій, а потерпілий, ймовірно, співробітник одного з оборонних підприємств.
Наразі на місці події працюють оперативники, слідчі та криміналісти, зокрема спеціалісти криміналістичної лабораторії. Також залучені співробітники вибухотехнічної та кінологічної служб обласної поліції.
Правову кваліфікацію події правоохоронці нададуть після того, як з’ясують усі обставини вибуху.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
