Постраждалого доправили до лікарні.
Про це повідомляє Поліція Одеської області.
В Одесі 38-річний чоловік напідпитку почав чіплятися до людей, лаявся та поводився агресивно, пише Одеса24. Один із пасажирів, 55-річний чоловік, зробив йому зауваження. У відповідь дебошир бризнув йому в обличчя газом, а потім двічі вдарив ножем. Удари прийшлися у плече та грудну клітку.
Зараз читають
Очевидці викликали поліцію та швидку.
Поліцейські оперативно затримали нападника, у нього вилучили ніж і балончик. Зараз він знаходиться під вартою. Йому загрожує до восьми років тюрми за тяжкі тілесні ушкодження.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
