Одесит напідпитку напав на пасажира автобуса з ножем і газовим балончиком

Постраждалого доправили до лікарні.

Про це повідомляє Поліція Одеської області.

В Одесі 38-річний чоловік напідпитку почав чіплятися до людей, лаявся та поводився агресивно, пише Одеса24. Один із пасажирів, 55-річний чоловік, зробив йому зауваження. У відповідь дебошир бризнув йому в обличчя газом, а потім двічі вдарив ножем. Удари прийшлися у плече та грудну клітку.

Зараз читають

Очевидці викликали поліцію та швидку.

Поліцейські оперативно затримали нападника, у нього вилучили ніж і балончик. Зараз він знаходиться під вартою. Йому загрожує до восьми років тюрми за тяжкі тілесні ушкодження.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися