В Одесі завершили розслідування справи щодо 33-річного місцевого жителя, якого підозрюють у серії підпалів дорогих автомобілів. Чоловік діяв за винагороду, виконуючи завдання невідомого «куратора». Палію загрожує до 10 років позбавлення волі. Про це повідомили в поліції Одеської області.
За даними правоохоронців, одесит під час пошуку роботи в одному з популярних месенджерів познайомився з анонімом, який запропонував йому легкий заробіток — підпалювати автомобілі військових або дорогі автівки цивільних. Чоловік погодився.
За вказівкою «куратора» він спочатку фотографував на вулицях міста автомобілі, надсилав знімки для погодження, а вже після цього переходив до виконання завдання. Уночі зловмисник обливав машини легкозаймистою рідиною, підпалював їх, знімав відео як доказ виконаної роботи та тікав.
За кілька ночей чоловік встиг підпалити чотири автомобілі Tesla у Київському районі Одеси. Під час одного з підпалів вогонь перекинувся також на припаркований поруч автомобіль Toyota, який належав ще одній одеситці. За висновками експертів, загальна сума збитків склала майже 4 млн грн.

Після останнього підпалу поліцейські затримали чоловіка у процесуальному порядку. Йому висунули обвинувачення за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України — умисне пошкодження майна шляхом підпалу.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
